• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ремонт автомобільного транспорту

Оголошено тендер

8 462 700.00 UAH
Номер: 8391ea6e3c8d4803803a9243f0b6e4fc
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-14-003759-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Територіальне медичне об’єднання "Вінницький обласний центр есктреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної Ради"
Очікувана вартість: 8 462 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ремонт автомобільного транспорту
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.06.2024 10:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписДохід від реалізації послуг
Сума8 462 700.00 UAH