-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
постачання елекртичної енергії (універсальна послуга)
Оголошено тендер
36 167.04
UAH
Номер:
c10ac0b958f24c08a692b4a1a3237b97
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-12-002108-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА КОМАРІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189541
-
Адреса:
62463, Україна, Харківська область, Південне, Харківський район, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ, будинок 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА КОМАРІВСЬКИЙ ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНИЙ ІНТЕРНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189541
-
Адреса:
62463, Україна, Харківська область, Південне, Харківський район, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ, будинок 73
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
36 167.04 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
постачання елекртичної енергії (універсальна послуга)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу (абз.6 пп.5 п.13 Особливостей)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
12.06.2024 09:58
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу (абз.6 пп.5 п.13 Особливостей)
-
Дата публікації:
12.06.2024 09:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума36 167.04 UAH