-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги медичних лабораторій для Комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради
Оголошено тендер
12 630 950.00
UAH
Номер:
bb3e5bb0a4164750a38e5f0e27b84181
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-06-015191-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981224
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Пілотська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ПРОТИПУХЛИННИЙ ЦЕНТР" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01981224
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Пілотська, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 630 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги медичних лабораторій для Комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний протипухлинний центр» Хмельницької обласної ради
Примітки:
Закупівля проводиться на загальну вартість на 2024 рік. Річний план закупівель затверджений рішенням Уповноваженої особи № 1 від 06.06.2024 року. Місцезнаходження: 29000, Хмельницька обл., місто Хмельницький, вул. Пілотська, будинок 1, Категорія замовника відповідно до ч. 4 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»: Підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид предмета закупівлі – Послуги * з особливостями затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
06.06.2024 17:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписФінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів НСЗУ (власні кошти).
Сума12 630 950.00 UAH