-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
будівельні товари (44421722 -4 – кейси з замком)
Оголошено тендер
99 514.00
UAH
Номер:
e63d646fb8d040229b4d0486749c0a2b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-06-05-005066-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний університет оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
07834530
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Національний університет оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
07834530
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
99 514.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
будівельні товари (44421722 -4 – кейси з замком)
Примітки:
закупівля проводиться згідно пункту 10 Постанови Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 року №1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі” на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування (зі змінами та доповненнями) Загальна річна потреба 592 028,00 грн.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товари
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.06.2024 11:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума99 514.00 UAH