• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Головні контакти контактора, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»

Оголошено тендер

3 224 000.00 UAH
Номер: 755399de2e85416c8c11016a9036b494
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-06-03-008249-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Очікувана вартість: 3 224 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Головні контакти контактора, код 31730000-2 за ДК 021:2015 «Електротехнічне обладнання»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 31730000-2 Електротехнічне обладнання
Дата опублікування: 03.06.2024 13:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 224 000.00 UAH