-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторний скляний посуд
Оголошено тендер
119 000.00
UAH
Номер:
c8af489633bb4bae8770f613128c92bf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-29-012161-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04389466
-
Адреса:
07301, Україна, Київська область, Вишгородський р-н місто Вишгород, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА будинок 10-В
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
119 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторний скляний посуд
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33790000-4 Скляний посуд лабораторного, санітарно-гігієнічного чи фармацевтичного призначення
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.05.2024 16:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума119 000.00 UAH