-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пристрій плавного пуску та частотні перетворювачі
Оголошено тендер
143 130.00
UAH
Номер:
8552c07351fd4150b6456dec52b6fae8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-29-010709-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по експлуатації теплового господарства "Тепловик" Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
14151464
-
Адреса:
31101, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул, Ессенська, 2 блок, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
143 130.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пристрій плавного пуску та частотні перетворювачі
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнання
Дата опублікування:
29.05.2024 15:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пристрій плавного пуску ATS480D75Y
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.08.2024
Частотний перетворювач FR500A-4T-7.5 G/011PB
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.08.2024
Частотний перетворювач FR500A-4T-011G/015PB-H
Кількість
2 штука
Період постачання
до 15.08.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума143 130.00 UAH