• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади

Оголошено тендер

102 714.00 UAH
Номер: cbb4fa88042e40c78864e4a44f91310d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-28-011331-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
Замовник: КНП"Клінічна стоматологічна поліклініка"СМР
Очікувана вартість: 102 714.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стоматологічні інструменти та прилади ДК 021:2015 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 28.05.2024 14:59

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Стоматологічні інструменти та прилади
Код ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Кількість 68 одиниця
Період постачання до 20.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума102 714.00 UAH