-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення (найпростішого укриття) Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : м.Миколаїв, вул.. Морехідна, 9/2
Оголошено тендер
95 000.00
UAH
Номер:
aba1fac9a1bf4f38ae0294e628d973bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-27-012997-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
34706804
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОРЕХІДНА будинок 9/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)
×
-
Код ЄДРПОУ:
34706804
-
Адреса:
54020, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ВУЛИЦЯ МОРЕХІДНА будинок 9/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
95 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), а саме:Послуги з поточного ремонту підвального приміщення (найпростішого укриття) Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресою : м.Миколаїв, вул.. Морехідна, 9/2
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.05.2024 16:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума95 000.00 UAH