-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планшетний сканер
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
d3e4cd1ed6d4455db8b1851dc056ea46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-23-004496-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Українське національне інформаційне агентство "Укрінформ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00015332
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Українське національне інформаційне агентство "Укрінформ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00015332
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Планшетний сканер
Примітки:
ДК 021:2015 "30210000-4" Машини для обробки даних (апаратна частина) (Планшетний сканер, відповідний код ДК 021:2015 "30216110-0" Комп’ютерні сканери)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
23.05.2024 11:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Планшетний сканер
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума60 000.00 UAH