-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100)
Оголошено тендер
279 176.00
UAH
Номер:
bb94eef1f8834569b375396d3772b850
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-23-002545-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ланчинська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354545
-
Адреса:
78455, Україна, Івано-Франківська область, смт Ланчин, вул. Шкільна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Ланчинська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04354545
-
Адреса:
78455, Україна, Івано-Франківська область, смт Ланчин, вул. Шкільна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
279 176.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки ДГ (13-100)
Примітки:
Номенклатурні позиції:
код згідно ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" –
ДК 021:2015: 09111100-1 - Вугілля
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
23.05.2024 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума279 176.00 UAH