• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Дизельне паливо та Бензин А-95

Оголошено тендер

60 000.00 UAH
Номер: f7bc4673bb6945939f94343fe65cf59f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-22-006331-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Замовник: Старокозацька сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
Очікувана вартість: 60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельне паливо та Бензин А-95
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 22.05.2024 11:46

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо та Бензин А-95
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 1240 літр
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума60 000.00 UAH