-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторна батарея
Оголошено тендер
827 104.20
UAH
Номер:
248d536d7b46473facb63aab8c0ac817
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-21-001612-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131587
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, Львів, вул. Козельницька, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
827 104.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Акумуляторна батарея
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31420000-6 Гальванічні батареї
Дата опублікування:
21.05.2024 09:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума827 104.20 UAH