-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності (далі – ООВ) вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду
Оголошено тендер
112 641.48
UAH
Номер:
ba3c9870fbf4433288810e32c44b6d72
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-20-003885-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
112 641.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності (далі – ООВ) вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
99999999-9 Не відображене в інших розділах
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.05.2024 10:57
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно п.1.12 ст. 3 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», ст..10 Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» судово-медична лабораторія засвідчила свою технічну компетентність на відповідність вимогам ДСТУ ISO 17025:2019 шляхом акредитації в Національному агентстві з акредитації України в 2021 році, отримала Атестат про акредитацію №202133, дійсний до 09 червня 2026 року. Відповідно Угоди про акредитацію та Програм щодо нагляду та повторної оцінки випробувальної лабораторії від 1..06.2021 року, настала необхідність у проходженні другого нагляду (оцінка на місці спостереження) за методом «Виявлення і визначення кількості етилового спирту та інших аліфатичних спиртів С1-С5 в біологічних об’єктах методом газорідинної хроматографії». Відповідно за Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» та Положення про Національне агентство з акредитації України, затвердженого у новій редакції Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 08.02.2017 р. № 161, Національне агентство з акредитації України є національним органом України з акредитації. НААУ є державною організацією, яка утворюється Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та проводить некомерційну господарську діяльність. Відповідно Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» НААУ виконує роботи з акредитації. З огляду на зазначене, а також на необхідність забезпечити необхідність проведенні другого нагляду акредитації з отриманням Сертифікату про акредитацію КЗ «Дніпропетровське бюро судово-медичної експертизи» ДОР» наявні підстави здійснити Закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу відповідно до абз.4 п.п.5 п.13 Особливостей. А саме, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання через відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
-
Дата публікації:
21.05.2024 09:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
роботи з моніторингу за відповідністю акредитованого органу з оцінки відповідності (далі – ООВ) вимогам акредитації шляхом здійснення нагляду
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума112 641.48 UAH