-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
монтаж системи рекуперації в укритті
Оголошено тендер
190 487.00
UAH
Номер:
5a9cba6425564ea196e4c2fc5a43180a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-16-013862-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 "ВЕСЕЛКА" КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34626184
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вул.Соборна, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 "ВЕСЕЛКА" КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34626184
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, вул.Соборна, 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 487.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
монтаж системи рекуперації в укритті
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.05.2024 16:33
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування підстави для здійснення замовником закупівлі відповідно до підпункту 4 пункту 13 Особливостей: Станом на 15 травня 2024 року у замовника, Заклад дошкільної освіти №3 «Веселка» комунальної власності Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області, існує нагальна потреба у Монтажі системи рекуперації в укритті, очікувана вартість якого становить 190487 грн. 00 коп. (сто дев’яносто тисяч чотириста вісімдесят сім грн. 00 коп.) без ПДВ. Наявність цієї потреби підтверджує лист ініціатора закупівлі (вих. №26 від 31.01.2024 року). Інформація про таку закупівлю включена до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» на 2024 рік. З огляду на терміновість задоволення потреби замовника, Заклад дошкільної освіти №3 «Веселка» комунальної власності Жмеринської міської об’єднаної територіальної громади Вінницької області, в Монтажі системи рекуперації в укритті, спричинену виникненням об’єктивних обставин, невідповідність нормам (1 рекуператор на 25 м2) кількості встановлених рекуператорів в укритті для покращення циркуляції чистого повітря, замовник не має можливості дотримати строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу.
-
Дата публікації:
16.05.2024 16:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума190 487.00 UAH