-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код за ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивна панель, телевізори)
Оголошено тендер
237 132.00
UAH
Номер:
d9b9abb13754466993256256fce83440
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-13-004901-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Грицівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04402563
-
Адреса:
30455, Україна, Хмельницька область, смт Гриців, вул. Шевченка,2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Грицівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04402563
-
Адреса:
30455, Україна, Хмельницька область, смт Гриців, вул. Шевченка,2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
237 132.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код за ДК 021:2015 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Інтерактивна панель, телевізори)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
13.05.2024 11:39
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Інтерактивна панель
Кількість
1 штука
Період постачання
до 26.08.2024
Телевізори
Кількість
2 штука
Період постачання
до 26.08.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Описосвітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на закупівлю мультимедійного обладнання для 5 -6 класів закладів загальної середньої освіти
Сума212 132.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума25 000.00 UAH