• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Мінеральна вата

Оголошено тендер

212 154.00 UAH
Номер: e216d1cbdaef49998c42766819fb0054
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-10-009550-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
Замовник: Управління адміністративних будинків Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України
Очікувана вартість: 212 154.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Мінеральна вата
Примітки: (відповідний код 44111520-2 – Термоізоляційні матеріали)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 10.05.2024 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума212 154.00 UAH