-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Лічильник СЛ-1 лабораторний лейкоцитарний
Оголошено тендер
5 170.00
UAH
Номер:
f7eb586873984c5ca44027ba62ab8cfc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-09-015211-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради Центр первинної медико-санітарної допомоги №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483182
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Космонавтів, 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Миколаївської міської ради Центр первинної медико-санітарної допомоги №2
×
-
Код ЄДРПОУ:
05483182
-
Адреса:
54028, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, Космонавтів, 126
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 170.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лічильник СЛ-1 лабораторний лейкоцитарний
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
НК 024:2023:
55854 Підрахунок клітин крові IVD (діагностика in vitro), набір
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
09.05.2024 20:10
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
підпункт 6 пункту 13 Особливостей, а саме: «відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими Особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проєкт договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих Особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації».
-
Дата публікації:
14.05.2024 12:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума5 170.00 UAH