• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з тимчасового приєднання електроустановок об’єкта за адресою: вул.Свободи, б.30, смт Близнюки, Лозівський р-н, Харківська обл., Україна» (проєктування, виконання будівельно-монтажних робіт лінійної частини приєднання,

Оголошено тендер

51 481.00 UAH
Номер: 4ccecbf6721b47218f12dba162867434
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-09-001937-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Близнюківська селищна рада
Замовник: Близнюківська селищна рада
Очікувана вартість: 51 481.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з тимчасового приєднання електроустановок об’єкта за адресою: вул.Свободи, б.30, смт Близнюки, Лозівський р-н, Харківська обл., Україна» (проєктування, виконання будівельно-монтажних робіт лінійної частини приєднання,
Примітки: закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 09.05.2024 09:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума51 481.00 UAH