-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Щепоріз DP 660 Т (з боковою подачею)
Оголошено тендер
310 000.00
UAH
Номер:
c0c80f9d77774136aa39675e58175b28
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-07-002229-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
310 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щепоріз DP 660 Т (з боковою подачею)
Примітки:
Очікувана вартість закупівлі - 310 000,00 грн. з ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
Дата опублікування:
07.05.2024 10:07
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником КП УЗН Шевченківського району було оголошено закупівлю: код 34390000-7 за ДК 021:2015 «Приладдя до тракторів» (Щепоріз DP 660 Т (з боковою подачею)) (номер закупівлі UA-2024-03-25-008962-a). Дану закупівлю було відмінено через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах. Згідно пункту 13 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 року № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами) придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли - відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
-
Дата публікації:
07.05.2024 10:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписГоспрозрахункові кошти підприємства.
Сума310 000.00 UAH