• Відкриті торги
  • КЕП

Нове будівництво поминальної колумбарної стінки Героїв російсько-української війни на кладовищі "Ракове" по вул. Народної Волі, 17/1 у м. Хмельницькому

Оголошено тендер

2 106 896.00 UAH
Номер: d3374a5cdd38453f8e438521b7e72a84
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-03-009007-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
Замовник: СКП "Хмельницька міська ритуальна служба"
Очікувана вартість: 2 106 896.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Нове будівництво поминальної колумбарної стінки Героїв російсько-української війни на кладовищі "Ракове" по вул. Народної Волі, 17/1 у м. Хмельницькому
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 03.05.2024 14:36

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 106 896.00 UAH