• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Металокерамічні зубні протези

Оголошено тендер

1 243 350.00 UAH
Номер: 411bbb7c5e0941adaa79b8477f5737cf
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-02-013118-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 243 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Металокерамічні зубні протези
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
Дата опублікування: 02.05.2024 17:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 243 350.00 UAH