• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розроблення проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області

Оголошено тендер

1 132 800.00 UAH
Номер: 5bc925109bc84d3ebf8f6edc0ecb22a7
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-05-01-005952-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент екологіії та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації
Замовник: Департамент екологіії та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 1 132 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розроблення проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування: 01.05.2024 11:49

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Розроблення проектів землеустрою щодо організації і встановлення меж територій природно-заповідного фонду Кіровоградської області
Код ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 132 800.00 UAH