• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з розподілу та перетікань електричної енергії

Оголошено тендер

485 853.10 UAH
Номер: ebccd472a11a4c22bbeeb7a1ce12dfd4
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-30-000610-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 485 853.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з розподілу та перетікань електричної енергії
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 5 (3) пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178. Відсутність конкуренції з технічних причин підтверджуються тим, що згідно ст.5 Закону України "Про природні монополії" Антимонопольний комітет України та його територіальні відділення складають та ведуть електронні версії відповідного переліку суб'єктів природних монополій. У витязі зі зведеного переліку суб’єктів природних монополій станом на 18.04.2024р. АТ «Вінницяобленерго» є природним монополістом з розподілу електричної енергії Вінницької області, що підтверджується у Зведеному переліку суб'єктів природних монополій
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 65310000-9 Розподіл електричної енергії
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 30.04.2024 08:59

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума485 853.10 UAH