• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Багатофункціональний пристрій (БФП/принтер) з додатковим картриджем, згідно CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання

Оголошено тендер

27 223.00 UAH
Номер: 987e782ffbf84d178fa7ab321d7dddee
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-25-002389-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: 19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: 19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 27 223.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Багатофункціональний пристрій (БФП/принтер) з додатковим картриджем, згідно CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 25.04.2024 09:58

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Багатофункціональний пристрій (БФП/принтер) з додатковим картриджем, згідно CPV за ДК 021:2015 код 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Код ДК 021:2015: 30232000-4 Периферійне обладнання
Кількість 1 комплект
Період постачання до 16.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума27 223.00 UAH