-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Оголошено тендер
75 800.00
UAH
Номер:
0ddfefec653645c8997352789ab06e46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-24-012579-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Госпіталь ветеранів війни" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991429
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Госпіталь ветеранів війни" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991429
-
Адреса:
13300, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
75 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
НК 024:2023:
33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Дата опублікування:
24.04.2024 15:25
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Монітор пацієнта
×
-
НК 024:2023:
33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума75 800.00 UAH