-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт теплового пункту внутрішньої системи теплопостачання влаштування автоматичного вузла регулювання теплової енергеї
Оголошено тендер
384 187.00
UAH
Номер:
6bd7050f550841f294d8623f81966ba4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-22-008237-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. ПАВЛЮЧЕНКА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575049
-
Адреса:
33005, Україна, Рівненська область, М.РІВНЕ, ВУЛ. ПАВЛЮЧЕНКА БУД. 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
384 187.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт теплового пункту внутрішньої системи теплопостачання влаштування автоматичного вузла регулювання теплової енергеї
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
22.04.2024 13:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт теплового пункту внутрішньої системи теплопостачання влаштування автоматичного вузла регулювання теплової енергії
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума384 187.00 UAH