-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
Код ДК 021 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання Тест-смужки Accu-Chek; Тест-смужки для визначення pH сечі ; Тест-смужки для експрес аналізу сечі на глюкозу ; Тест-смужки для експрес аналізу сечі на кетони; Тест-смужки для експрес аналізу сечі Мікроальбуфан .
Оголошено тендер
23 999.00
UAH
Номер:
8023c36bb67641429faf9ea9ef8d0fc8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-22-001174-a
Тип процедури:
Запит (ціни) пропозицій
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35492401
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Замкова, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільський обласний клінічний перинатальний центр "Мати і дитина" Тернопільської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35492401
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Замкова, буд. 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
23 999.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021 33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Тест-смужки Accu-Chek; Тест-смужки для визначення pH сечі ; Тест-смужки для експрес аналізу сечі на глюкозу ; Тест-смужки для експрес аналізу сечі на кетони; Тест-смужки для експрес аналізу сечі Мікроальбуфан .
Примітки:
Відповідно до Пункту 10 Особливостей визначено, що придбання замовником товарів, вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, здійснюється, шляхом застосування відкритих торгів у порядку, визначеному цими особливостями, та/або шляхом використання електронного каталогу для закупівлі та відповідно до Порядку формування та використання електронного каталогу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.09.2020 № 822 (далі — Порядок № 822) та відповідно до Змін до Постанови № 1178, Додатку до Особливостей, затверджений рішенням Кабінету Міністрів від 10 грудня 2022 року №1178, який містить перелік лікарських засобів та медичних виробів, які заклади охорони здоров'я придбавають, використовуючи електронний каталог.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
22.04.2024 09:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ ;Власні кошти
Сума23 999.00 UAH