-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комір захисний великий 6/16-60 см (Рb=0,50), Ширма рентгенозахисна пересувна з 2-х частин 100х190 см (Pb=0,5), Фартух односторонній хірургічний на бретелях Lх120 см (Pb=0,35/0,35), Фартух односторонній хірургічний на бретелях Мх110 см (Pb=0,35/0,35) (ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Оголошено тендер
87 200.00
UAH
Номер:
e4ffc05bfb044f7bb44c69ffc075b5c1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-19-011317-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
87 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комір захисний великий 6/16-60 см (Рb=0,50), Ширма рентгенозахисна пересувна з 2-х частин 100х190 см (Pb=0,5), Фартух односторонній хірургічний на бретелях Lх120 см (Pb=0,35/0,35), Фартух односторонній хірургічний на бретелях Мх110 см (Pb=0,35/0,35) (ДК 021:2015 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.04.2024 15:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума87 200.00 UAH