-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 45310000-3: Електромонтажні роботи (Монтаж системи протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня. Харківська обл. м. Первомайський. вул.Світанкова.3. Коригування. код ДК 021:2015: 45312100-8 - Встановлення систем пожежної сигналізації)
Оголошено тендер
11 621 800.80
UAH
Номер:
c734b91900214a4ea1cc3842b989e5b1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-19-009065-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство Первомайська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
02002730
-
Адреса:
64102, Україна, Харківська область, Лозівський район, м. Первомайський, вул. Світанкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство Первомайська центральна районна лікарня
×
-
Код ЄДРПОУ:
02002730
-
Адреса:
64102, Україна, Харківська область, Лозівський район, м. Первомайський, вул. Світанкова, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
11 621 800.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 45310000-3: Електромонтажні роботи (Монтаж системи протипожежного захисту (системи автоматичної пожежної сигналізації та системи оповіщення та управління евакуацією людей) Комунального некомерційного підприємства Первомайська центральна районна лікарня. Харківська обл. м. Первомайський. вул.Світанкова.3. Коригування. код ДК 021:2015: 45312100-8 - Встановлення систем пожежної сигналізації)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.04.2024 13:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗа рахунок фінансування: Власні кошти
Сума11 621 800.80 UAH