-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливно мастильні матеріали
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
3386501b70da454fb5331d38d155b13c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-12-000739-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
6 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38349635
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Шевченка,20 а
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
6 державний пожежно-рятувальний загін Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38349635
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, вул. Шевченка,20 а
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливно мастильні матеріали
Примітки:
Паливно мастильні матеріали
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
12.04.2024 08:57
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
виконнання дій за призначенням
-
Дата публікації:
20.04.2024 08:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума160 000.00 UAH