-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)
Оголошено тендер
960 000.00
UAH
Номер:
dd38648ec0bb4ebd9d0fb0eb3423a9b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-10-011855-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
960 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
10.04.2024 15:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума960 000.00 UAH