-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з тимчасового приєднання електроустановок об’єкта за адресою: вул.Центральна, б.1, с.Добровілля, Лозівський р-н, Харківська обл., Україна» (проєктування, виконання будівельно-монтажних робіт лінійної частини приєднання,
Оголошено тендер
34 226.00
UAH
Номер:
983ccf03f8224e6ba06fd2b986a0947f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-08-001456-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Близнюківська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, смт. Близнюки, Вул. Свободи, 30
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Близнюківська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04400021
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, Лозівський район, смт. Близнюки, Вул. Свободи, 30
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
34 226.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з тимчасового приєднання електроустановок об’єкта за адресою: вул.Центральна, б.1, с.Добровілля, Лозівський р-н, Харківська обл., Україна» (проєктування, виконання будівельно-монтажних робіт лінійної частини приєднання,
Примітки:
закупівля без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до пп. 5 п. 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
08.04.2024 09:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума34 226.00 UAH