• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Вуличний світлодіодний ліхтар 30W (поворотний)(VIDEX) (або еквівалент), консольний світильник 30W (COBRA 30W) (або еквівалент), консольний світильник 50W (COBRA 50W) (або еквівалент), світлодіодний вуличний світильник RVT STELS RED IP66 60W (або еквівалент), LED вуличний світильник на сонячній батареї VARGO 120W (або еквівалент)

Оголошено тендер

150 450.00 UAH
Номер: c4f42eadcf4a4448803c67c5729ad64b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-04-05-008792-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Красноградський комбінат комунальних підприємств
Замовник: Красноградський комбінат комунальних підприємств
Очікувана вартість: 150 450.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вуличний світлодіодний ліхтар 30W (поворотний)(VIDEX) (або еквівалент), консольний світильник 30W (COBRA 30W) (або еквівалент), консольний світильник 50W (COBRA 50W) (або еквівалент), світлодіодний вуличний світильник RVT STELS RED IP66 60W (або еквівалент), LED вуличний світильник на сонячній батареї VARGO 120W (або еквівалент)
Примітки: Вид закупівлі: абз. 2 п. 5 ч. 2 ст. 4 ЗУ, Постанова КМУ № 1178 від 12.10.2022 зі змінами
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 05.04.2024 13:40
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума150 450.00 UAH