-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп вчителя; Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп учня
Оголошено тендер
1 335 400.00
UAH
Номер:
89a869b2332749b6b36c593a84b984f7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-02-010090-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УЖГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №8 УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22110114
-
Адреса:
88015, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ АКАДЕМІКА КОРОЛЬОВА, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 335 400.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп вчителя; Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп учня
Примітки:
місцезнаходження замовника: 88015, Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Академіка Корольова,4; категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону «Про публічні закупівлі»; застосування рамкової угоди – не застосовується; вид закупівлі: закупівля без використання електронної системи, підстава підпункт 6 пункту 13 Постанови - відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації; відкриті торги - UA-2024-03-13-007606-a
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.04.2024 14:56
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Замовником проведено відкриті торги, предмет закупівлі - 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина) (Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп вчителя; Персональний комп’ютер форм-фактора десктоп учня), що були автоматично відмінені електронною системою закупівель відповідно до підпункту 2 пункту 51 Особливостей, а саме: неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з особливостями. Ідентифікатор процедури закупівлі, що була відмінена - UA-2024-03-13-007606-a (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-03-13-007606-a). На підставі підпункту 6 пункту 13 Особливостей, у разі якщо: - відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації. На підставі вищезазначеного, замовником здійснюється придбання шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару.
-
Дата публікації:
02.04.2024 14:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис30% - кошти місцевого бюджету – 400620,00 гривень (чотириста тисяч шістсот двадцять гривень 00 коп.)
Сума400 620.00 UAH
ДжерелоІнше
Опис70 % - освітня субвенція – 934780,00 гривень (дев’ятсот тридцять чотири тисячі сімсот вісімдесят гривень, 00 коп.)
Сума934 780.00 UAH