-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплекти мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів 5-6 класів НУШ)
Оголошено тендер
157 016.18
UAH
Номер:
d143a4e9f51148689d78f183d45b0546
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-02-008457-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПЕРШОТРАВЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19433842
-
Адреса:
52800, Україна, Дніпропетровська область, ПЕРШОТРАВЕНСЬК, вул. Шахтарської Слави, буд. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПЕРШОТРАВЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 4 ПЕРШОТРАВЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19433842
-
Контактна особа:
Гулак Яна Павлівна 0563355509 scholl4persh@gmail.com
-
Адреса:
52800, Україна, Дніпропетровська область, ПЕРШОТРАВЕНСЬК, вул. Шахтарської Слави, буд. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
157 016.18 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Комплекти мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів 5-6 класів НУШ)
Примітки:
Комплекти мультимедійного обладнання для навчальних кабінетів 5-6 класів НУШ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
02.04.2024 14:08
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗгідно ст 23 Бюджетного кодексу України, бюджетні зобов'язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення
Сума47 104.87 UAH
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума109 911.31 UAH