-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з відновлення і заправки картриджів та технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки
Оголошено тендер
320 216.67
UAH
Номер:
f8d39dbca2d04a5ab1e03bbc0dbb3e03
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-04-02-001431-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Апарат Ради національної безпеки і оборони України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21656169
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Петра Болбочана, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
320 216.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з відновлення і заправки картриджів та технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
02.04.2024 09:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуга з відновлення і заправки картриджів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Послуга з технічного обслуговування і ремонту копіювально-розмножувальної техніки
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума320 216.67 UAH