-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Акумуляторні батареї (код ДК 021:2015:31430000-9 Електричні акумулятори)
Оголошено тендер
28 000.00
UAH
Номер:
dd0cc66b169842d587e08a9eed350703
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-29-004675-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04383475
-
Адреса:
39520, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, село Мартинівка, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ МАРТИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04383475
-
Адреса:
39520, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н, село Мартинівка, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 18
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
28 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Акумуляторні батареї
(код ДК 021:2015:31430000-9 Електричні акумулятори)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31431000-6 Свинцево-кислотні акумуляторні батареї
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.03.2024 12:01
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Згідно змін до програми «Підтримки ЗСУ та правоохоронних органів на 2022-2024 р.» затверджених рішенням тридцять другої сесії восьмого скликання Мартинівської сільської ради від 30.01.2024 р. та листом №01-20-03/345 від 30.01.2024 року від військової частини – виникла необхідність придбати перелік обладнання, в тому числі: акумулятори автомобільні
-
Дата публікації:
10.04.2024 08:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума28 000.00 UAH