-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щепоріз DP 660 Т (з боковою подачею)
Оголошено тендер
320 000.00
UAH
Номер:
6e1228e91283444e9324044c3ac4d52e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-25-010147-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
31753249
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, вул. Пирогова, 4/26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
320 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щепоріз DP 660 Т (з боковою подачею)
Примітки:
Очікувана вартість закупівлі - 320 000,00 грн. з ПДВ.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
34390000-7 Приладдя до тракторів
Дата опублікування:
25.03.2024 14:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписГоспрозрахункові кошти підприємства.
Сума320 000.00 UAH