-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Корпуси металеві, пластикові згідно ДК 021:2015 код 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Оголошено тендер
65 000.00
UAH
Номер:
de791064727349709aec3b9ca504c5eb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-22-009834-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
65 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Корпуси металеві, пластикові згідно ДК 021:2015 код 31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Примітки:
Назва номенклатурних позицій предмета закупівлі:
корпус металевий 36-модульний 31682100-1 Електрошафи;
корпус пластиковий 12-модульний 31682100-1 Електрошафи;
корпус пластиковий 19-модульний 31682100-1 Електрошафи;
корпус пластиковий 24-модульний 31682100-1 Електрошафи;
корпус пластиковий 36-модульний 31682100-1 Електрошафи;
корпус пластиковий 5-модульний 31682100-1 Електрошафи;
корпус пластиковий 6-модульний 31682100-1 Електрошафи;
корпус пластиковий 8-модульний 31682100-1 Електрошафи.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
31680000-6 Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання
Дата опублікування:
22.03.2024 14:27
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється для реалізації проектів: «Реконструкція насосної по вул. Сергія Синенка, 65, м. Запоріжжя», «Заміна насосів у понижувальній насосній по вул. Патріотична, 37, м. Запоріжжя – капітальний ремонт», «Заміна мережних насосів на котельні по вул. Дніпровське шосе, 11, м. Запоріжжя – реконструкція», «Капітальний ремонт будівлі за адресою вул. Героїв полку «Азов», 135а, літера «В», м. Запоріжжя. Виконавча документація», «Капітальний ремонт санітарно-побутових приміщень на котельні по вул. Адмірала Нахімова, 4, м. Запоріжжя».
-
Дата публікації:
22.03.2024 14:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума65 000.00 UAH