-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярські товари (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено тендер
301 482.40
UAH
Номер:
0ab77e3b0e6542ef8867fbf22d6e6c22
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-22-008105-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Чернігівводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358222
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Жабинського, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КП Чернігівводоканал
×
-
Код ЄДРПОУ:
03358222
-
Адреса:
14017, Україна, Чернігівська область, Чернігів, вул. Жабинського, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
301 482.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярські товари (ДК 021:2015-30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Дата опублікування:
22.03.2024 13:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума301 482.40 UAH