-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
НК 024:2019: 36777 Система всмоктування загального призначення, лінійна
Оголошено тендер
333 730.00
UAH
Номер:
7f6542a6ca764ea2b0ddd453f826330b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-22-003123-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004634
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам`янецька, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02004634
-
Адреса:
29008, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Кам`янецька, будинок 94
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
333 730.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
НК 024:2019: 36777 Система всмоктування загального призначення, лінійна
Примітки:
Річний план закупівель затверджений рішенням від 22.03.2024 року
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33170000-2 Обладнання для анестезії та реанімації
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.03.2024 10:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписФінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів: Власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Сума333 730.00 UAH