• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

СВРЗ-24Т_029_ВО Дріт зварювальний (ДК 021:2015 -44310000-6- Вироби з дроту)

Оголошено тендер

202 512.00 UAH
Номер: e80479f0ef01492cbd1855073806e62c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-21-011443-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Філія "Стрийський вагоноремонтний завод" АТ "Укрзалізниця"
Замовник: Філія "Стрийський вагоноремонтний завод" АТ "Укрзалізниця"
Очікувана вартість: 202 512.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: СВРЗ-24Т_029_ВО Дріт зварювальний (ДК 021:2015 -44310000-6- Вироби з дроту)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дроту
Дата опублікування: 21.03.2024 14:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума202 512.00 UAH