-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект обладнання для кабінету фізики
Оголошено тендер
300 000.00
UAH
Номер:
2f60841222164392bb3a98eef206cfc2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-20-005390-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей № 10 Хмельницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23841877
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Водопровідна, буд. 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ліцей № 10 Хмельницької міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23841877
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, місто Хмельницький, вул. Водопровідна, буд. 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект обладнання для кабінету фізики
Примітки:
Закупівля проводиться на очікувану вартість у 2024р Місцезнаходження замовника: Хмельницька область, місто Хмельницький, вулиця Водопровідна, 9А. Категорія замовника - юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади. Усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською, завірений нотаріально. Код ДК 021:2015:39160000-1 - Шкільні меблі
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
20.03.2024 11:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 000.00 UAH