• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Машини для обробки даних (апаратна частина) (Процесори, монітори, клавіатури, маніпулятори типу «миша»)

Оголошено тендер

138 000.00 UAH
Номер: 2b0143322eb14b82acc6b59cb3c2a1d1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-18-014964-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр №2 Дарницького району м. Києва"
Очікувана вартість: 138 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Машини для обробки даних (апаратна частина) (Процесори, монітори, клавіатури, маніпулятори типу «миша»)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування: 18.03.2024 16:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума138 000.00 UAH