• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Господарське приладдя

Оголошено тендер

81 679.00 UAH
Номер: dcacf4d1c909434e866ef310adbf8743
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-18-010323-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Замовник: Львівське комунальне підприємство "Львівелектротранс"
Очікувана вартість: 81 679.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Господарське приладдя
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39220000-0 Кухонне приладдя, товари для дому та господарства і приладдя для закладів громадського харчування
Дата опублікування: 18.03.2024 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума81 679.00 UAH