-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Універсальний біо пакет для вигулу собак, Пакет для сміття 120 л.
Оголошено тендер
215 000.00
UAH
Номер:
7deff1e82ed241449c2e2c20ff74f856
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-14-016210-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328362
-
Адреса:
88007, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 4А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМУНАЛЬНЕ ШЛЯХОВО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328362
-
Адреса:
88007, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, ВУЛИЦЯ ПРОЕКТНА, будинок 4А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
215 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Універсальний біо пакет для вигулу собак, Пакет для сміття 120 л.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
14.03.2024 19:31
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 "Про ефективне використання державних коштів": інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі зазначені у Додатку № 2 до тендерної документації; очікувана вартість предмету закупівлі відповідає кошторисним призначенням на 2024 рік та визначена на підставі моніторингу цін проведеного методом порівняння ринкових цін. Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).
-
Дата публікації:
14.03.2024 19:41
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Універсальний біо пакет для вигулу собак (70 шт.)
Кількість
400 пачка
Період постачання
(не задано)
Пакет для сміття 120 л. (10 шт.)
Кількість
2000 пачка
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума215 000.00 UAH