-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводом.
Оголошено тендер
91 050.00
UAH
Номер:
4d2bec67073d4153bf9287d6996938ff
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-14-013463-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1485
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311292
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
91 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга з виготовлення та встановлення відкатник воріт на опорному ролику з електроприводом.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.03.2024 15:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписЗакупівля проводиться як додаткова (закупівля яку замовник не міг передбачити на час планування закупівель на поточний рік за тотожним предметом закупівлі) за рахунок коштів за рішенням Одеської міської ради № 1035 від 30.11.2022 року, рішення Одеської обласної державної адміністрації № 471/А-2022 від 11.08.2022 та рішенням Доброславської сільської ради № 1682-VIII від 06.10.2023 року.);
Сума91 050.00 UAH