• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Овочі та фрукти

Оголошено тендер

1 450 000.00 UAH
Номер: 372e5dedcf774950b3135735bb63920f
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-13-016535-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Санаторій "Ворзель" СБУ
Замовник: Санаторій "Ворзель" СБУ
Очікувана вартість: 1 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Овочі та фрукти
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.03.2024 19:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 450 000.00 UAH