-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Надання послуг з розробки землевпорядної документації з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та їх топографо-геодезичного знімання для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «Волиньобленерго» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами)
Оголошено тендер
3 500 000.00
UAH
Номер:
231e82ff5a4c4bb3b0ecdee33ffffb7c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-11-011010-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
43023, Україна, Волинська область, місто Луцьк, вул. Яремчука Назарія, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Надання послуг з розробки землевпорядної документації з відведення, встановлення (відновлення) меж в натурі (на місцевості), поділу, об’єднання земельних ділянок, та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту та їх топографо-геодезичного знімання для передачі земельних ділянок в оренду під енергетичними об’єктами ПрАТ «Волиньобленерго» (КТП, ЗТП, ЩТП, РП опори ПЛ 6-10-35-110 кВ), за цільовим призначенням: 14.02 – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної енергії в межах населених пунктів Луцького, Ковельського, Володимирського та Камінь-Каширського районів Волинської області та за їх межами)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Дата опублікування:
11.03.2024 14:50
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
Кількість
70 послуга
Період постачання
(не задано)
Проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
Кількість
340 послуга
Період постачання
(не задано)
Проєкт землеустрою щодо відведення земельних ділянок. Технічна документація із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
Кількість
40 послуга
Період постачання
(не задано)
Технічна документація із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту
Кількість
20 послуга
Період постачання
(не задано)
Топографо-геодезичні зйомки земельної ділянки
Кількість
100 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 500 000.00 UAH